OM OSS

KONTAKT

MEDARBETARE

Johan
Sundström

VD / grundare

johan@huvudgatan.se
+46 (0) 701 – 81 90 50 

Mats
Rössland

Förvaltningschef / Grundare

mr@huvudgatan.se
+46 (0) 704 – 17 01 00 

Kristin
Casserstedt

CFO

kristin@huvudgatan.se
+46 (0) 7

John
Albinsson

förvaltare

john@huvudgatan.se
+46 (0) 704 – 19 73 06

Andreas Rensberg

Projektledare Förvaltning

andreas@huvudgatan.se
+46 (0) 769 – 45 07 50

Martin
Isberg

Projektledare nyproduktion

martin@huvudgatan.se
+46 (0) 707 – 64 70 48

VÅR AFFÄRSIDÉ

Vi köper tomter, bygger bostäder och vinsten investerar vi i vår livslånga hyreshusportfölj.

SOCIALA MEDIER

INSTAGRAM

FACEBOOK

INTRESSEANMÄLAN

Är du intresserad av våra framtida projekt? Gör en intresseanmälan så kontaktas du i god tid inför nästa projekt säljstartas och får då information samt förtur att välja lägenhet. Kontakta Martin Isberg, projektledare nyproduktion 070-764 70 48 eller martin@huvudgatan.se.

ANSVARIG MÄKLARE

Mathias Ringberger

rEGISTRERAD FASTIGHETSMÄKLARE / cIVILEKONOM
Mobil: +46 (0) 707 536 148
E-Post: mathias.Ringberger@alexanderwhite.se

BESÖKSADRESS

VÅRA SAMARBETSPARTNERS